Body Pump

Що таке Body Pump?

BODY PUMP - це ідеальне поєднання силового та аеробного навантаження. Це тренування зі штангою для тих, хто хоче домогтися гарної фізичної форми за короткий проміжок часу.

Тренування ділиться на кілька сегментів, протягом яких ви послідовно пропрацюєте м'язи всіх ділянок тіла: руки (біцепс, трицепс, плечі), груди, спину, ноги, сідниці та прес. За рахунок принципу багатоповторних вправ ви будете не тільки зміцнювати м'язи, як при стандартному силовому тренуванні, але і спалювати велику кількість калорій.

Регулярні тренування дають приголомшливий ефект для вашого тіла, саме тому програма має таку високу популярність в усьому світі.

Переваги

Заняття з не великою вагою, але виконуючи в швидкому темпі вправи - допомагають не тільки схуднути, а також і створенню рельєфного тіла. Таке тренування зі штангою відмінно розвиває м'язову і серцеву витривалість, покращує фізичну форму та силу.

При цьому тренування без стрибків та бігу, може практикуватись із новачками (потрібно тільки взяти мінімальну вагу штанги), одинаково підходить як чоловікам так і жінкам.

Протипоказання

Нестабільний внутрішньочерепний тиск;

Артроз, варикоз, і травми суглобів;

Захворювання дихальних шляхів;

Варто зробити перерву при застуді, загостренні хронічних захворювань, після хірургічних втручань.

Необхідне для тренування

Будь-яка зручна спортивна форма та кросівки.